Вітаємо Вас!

Ми – Студія Sapientia, затишний простір у Києві. Ми займаємося консультуванням за допомогою Таро, Рун, карт Ленорман, проводимо Майстер-класи, і, звісно ж, навчаємо тому, що вміємо самі.

Останнім часом збільшується запит на онлайн-навчання, і ми йдемо назустріч цьому запиту. На нашому сайті Ви можете знайти хороші якісні онлайн курси по Таро, Рунам, Ленорман, записи вебінарів і багато іншого.

Ми піклуємося про якість наших курсів, а також про те, щоб ви не купували кота в мішку - тому викладаємо в безкоштовний доступ деякі пробні заняття з наших курсів тут. Також в цьому розділі можна ознайомитися з усім, що ми робимо безкоштовно (тому что дуже любимо те, чим займаємось, і хочемо, щоб Ви полюбили це теж).

Ми притримуємося гнучкої цінової політики - будь-який наш курс можна купити або у розстрочку, або весь одразу, - і отримати приємну знижку, яка розрахується автоматично після додавання всіх частин одного курсу в корзину.

Всі курси викладаються російською мовою. Після закінчення курсу, якщо побажаєте, можемо відправити Сертифікат. Сертифікат відправляється поштою за рахунок отримувача.